KURUMSAL

Firmamız, Su Soğutma Kuleleri üzerindeki 36 yıllık bilgi birikimi ve deneyim ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ensotek yurdumuz endüstrisine CTP malzemeden Paket Tip Su Soğutma Kulesinin tasarımını ve projelendirilmesini kazandıran uzman yönetici kadrosu liderliğinde faaliyetini sürdürmektedir.  


İstanbul Merkez ofisimiz, İstanbul depomuz ve Ankara fabrikamız ile hizmet vermekteyiz.


Siz değerli müşterilermize daha hızlı ve daha kaiteli ürünler sunabilmek için 2021 yılı sonunda Ankara fabrikamızı devreye aldık. Böylelikle Ensotek Türkiye'nin en büyük su soğutma kulesi üretim tesisi oldu.  Fabrikamızda CTP imalatı, kapalı tip soğutma kuleleri için serpantin (eşanjör) imalatı ve kulelerimizin montajı kendi ekibimiz tarafından titizlikle ve yüksek kalitede yapılmaktadır.


Yeni fabrikamızın da katkısıyla artık Avrupa ve Amerika'lı üreticilerle rekabet etmekte ve yurdumuzda ithal soğutma kulesi satın almasını minimuma indirmeyi hedeflemekteyiz.

  

Ensotek ayrıca yaptığı ARGE faaliyetleri ve müşterilerinin geri bildirimleri sonucu ürünlerine getirdiği iyileştirmeler ile yurtiçi ve yurtdışında örnek alınan bir kurum haline gelmiş bulunmaktadır.    

 

                    
 
 

ENSOTEK CTP Su Soğutma Kuleleri ve Teknolojileri Mühendislik San.Tic. Ltd. Şti

Muratpaşa Mah. Uluyol Cad. No:19 İstanbul Tower K:5 Bayrampaşa İSTANBUL - TÜRKİYE
Tel: +90212 613 33 09 - 01 (Pbx) - Fax: +90212 613 33 10

Tüm Hakları Ensotek' e Aittir Hiçbir İçerik Kopyalanamaz © 2006 - 2014   

                

Web Tasarım MW